Стартира гласуването в “Най-добрите корпоративни блогове в България 2009″

корпоративни блогове, корпоративен блог, фирмен блог, гласуване, сита мениджмънт консулт, novavizia.comЗа да следите сайта на “Сита Мениджмънт Консулт”, най-вероятно сте делови хора с интереси в сферите, в които работим професионално. Това може би е сферата на управлението, на човешките ресурси, на работата в екип или продажбите

Каквато и да е причината, твърде вероятно е да сте работещи, делови хора и ако това е така, то ето ви една новина – днес стартира гласуването на публиката в инициативата “Най-добрите корпоративни блогове в България 2009″, която провеждаме в блога ни NovaVizia.com.

Каним ви да посетите страницата за гласуване, да разгледате 25-те фирмени блога, които участват в тази първа и уникална за страната инициатива и да подкрепите онези от тях, които според вас заслужават най-много гласа ви. Гласуването ще е активно от 16.11.2009 до 26.11.2009, т.е. само 10 дни, а в инициативата са включени блогове на редица известни (и по-малко известни) български фирми и продукти/марки.

Гласувайте сега!

За Сита Мениджмънт Консулт

В "Сита Мениджмънт Консулт" ООД работят хора, за които думата "компетентност" е от първостепенно значение. Нашите обучения и одити, както и консултациите, които даваме умишлено не са многочислени, тъй като сме се фокусирали единствено в областите, в които имаме перфектни познания и практически умения. Разгледайте списъка с професионални обучения, задълбочени консултации и специализирани одити, както и част от книгите, които сме издавали през последните 10 години. Не пропускайте да научите повече за казусите от работата ни с клиенти и техните страхотни отзиви за нашата работа. След което просто ни потърсете, за да отправите вашето запитване.